Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

Ve středu 24. 1. 2018 se v naší škole konalo školní koly olympiády z anglického jazyka. Zúčastnili se ho žáci 2. stupně, kteří byli rozděleni do dvou kategorií podle tříd. Po písemném testu, který byl zaměřený na gramatické jevy, poslech a porozumění neznámého textu, postoupili žáci s nejlepšími výsledky do ústního kola. Zde předvedli své komunikační schopnosti - hovořili o tématu, které si vylosovali a také popisovali obrázek. V kategorii 6. a 7. třída se na 1. místě umístila Eliška Pospíšilová, na 2. místě Simona Štrobová a třetí místo obsadil Jan Jugas. V kategorii 8. a 9. třída bylo umístění následující: 1. místo Vladimír Švastal, 2. místo Roman Černý a 3. místo Libuše Kociánová. Všem velice gratulujeme a přejeme mnoho dalších jazykových úspěchů.

Libuše Kabylová

Previous Next
  • 1
  • 2
Závěr školního roku 2017/2018   Poslední školní týden byl tak jako vždy plný shonu, práce, úklidu, ale i zábavy. Finišovali jsme s...
Plavba na voru   Vory nemáme v Kamýku každý rok, a tak jsme se jako správní potomci dřívějších plavců vydali na...
Školní akademie   V úterý 26. června 2018 uspořádala naše škola Školní akademii tentokrát věnovanou100. výročí vzniku...
Pozdrav z Březnice   Zatímco se naši spolužáci v Českosaském Švýcarsku zocelují túrami, vydali jsme se my, kteří hlídáme...
Čtvrtek - ŠvP   Dnes dopoledne jsme ve vytvořených skupinách soutěžili ve znalostech o místní krajině. a...
Středa - ŠvP     Hned ráno po snídani nás autobusy svezly do Hřenska. Odtud jsme se vydali po strmé stezce k...
Úterý - ŠvP   Milí rodiče, chceme vás informovat o průběhu druhého dne ve škole v přírodě. Tradičně byl budíček...
Pondělí - ŠvP   Máme za sebou první den školy v přírodě . cestovali jsme do Českosaského Švýcarska do obce...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113