Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Děti ze školní družiny se letos již posedmé sešly na školní zahradě. Paní učitelky pro ně připravily různé soutěže a hry. Naši kuchařící napekli pro všechny soutěžící sladká pokušení. K večeři jsme si společně u ohníčku upekli buřtíky a zazpívali při kytaře. Byli jsme moc rádi, že naše pozvání přijali předškoláci se svými rodiči a zúčastnili se v tak hojném počtu. Rodiče měli možnost si popovídat s vyučujícími i s přáteli. Navíc nám celé odpoledne svými teplými letními paprsky prozářilo jarní slunce. Pro školní děti program nekončil v 19,00h, ale následovala nejočekávanější a nejžádanější část programu - čtení na dobrou noc. Večer nám pravidelně zpříjemňují naše babičky, které nám na dobrou noc čtou různé pohádky a vyprávějí krásné příběhy o historii řeky Vltavy. Noc strávená ve škole je zážitkem, na který se nezapomíná. Společná ranní snídaně ukončila tuto pěknou akci a my se již dnes můžeme těšit na to, co nového nás při příštím spaní v družině čeká.                                            P. Papežová

Previous Next
  • 1
  • 2
Návrat do minulosti   Kdo přišel v úterý 16. 10. 2018 do naší školy, byl překvapen. Učebny byly bez žáků. Divíte se? Ptáte...
Zelená nejen pro kluky - adventní výrobky   Žáky a žákyně 2. stupně naší školy jsme přihlásili do programu "Zelená nejen pro kluky", který je...
Hudba šesti kontinentů   Začátkem října se slaví Mezinárodní den hudby. Také naše škola tento den oslavila - jak jinak než...
Výlet speciálních tříd do Petrovic V září se vydaly speciální třídy v rámci tématu "Místo, kde žijeme" do Petrovic, kam nás pozvali naši...
Cyklistická soutěž DA-BA Na naší škole se již stalo tradicí, že začátkem školního roku připraví sportovní klub DA-BA pro děti 1....
Celoškolní výlet na vyhlídku Podkova Nádherné letní počasí nás ve středu 12. září doprovázelo na celoškolním výletě na vyhlídku Podkova. Menší...
Zahájení školního roku 2018/2019 Prázdniny skončily a my jsme se opět sešli v budově naší školy, abychom společně přivítali nový školní...
Informace o zahájení vyučování ve šk. roce 2018/2019   Vážení rodiče, milé děti, prázdniny pomalu končí, a tak se  tradičně sejdeme v pondělí...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113