Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Děti ze školní družiny se letos již posedmé sešly na školní zahradě. Paní učitelky pro ně připravily různé soutěže a hry. Naši kuchařící napekli pro všechny soutěžící sladká pokušení. K večeři jsme si společně u ohníčku upekli buřtíky a zazpívali při kytaře. Byli jsme moc rádi, že naše pozvání přijali předškoláci se svými rodiči a zúčastnili se v tak hojném počtu. Rodiče měli možnost si popovídat s vyučujícími i s přáteli. Navíc nám celé odpoledne svými teplými letními paprsky prozářilo jarní slunce. Pro školní děti program nekončil v 19,00h, ale následovala nejočekávanější a nejžádanější část programu - čtení na dobrou noc. Večer nám pravidelně zpříjemňují naše babičky, které nám na dobrou noc čtou různé pohádky a vyprávějí krásné příběhy o historii řeky Vltavy. Noc strávená ve škole je zážitkem, na který se nezapomíná. Společná ranní snídaně ukončila tuto pěknou akci a my se již dnes můžeme těšit na to, co nového nás při příštím spaní v družině čeká.                                            P. Papežová

Previous Next
  • 1
  • 2
Závěr školního roku 2017/2018   Poslední školní týden byl tak jako vždy plný shonu, práce, úklidu, ale i zábavy. Finišovali jsme s...
Plavba na voru   Vory nemáme v Kamýku každý rok, a tak jsme se jako správní potomci dřívějších plavců vydali na...
Školní akademie   V úterý 26. června 2018 uspořádala naše škola Školní akademii tentokrát věnovanou100. výročí vzniku...
Pozdrav z Březnice   Zatímco se naši spolužáci v Českosaském Švýcarsku zocelují túrami, vydali jsme se my, kteří hlídáme...
Čtvrtek - ŠvP   Dnes dopoledne jsme ve vytvořených skupinách soutěžili ve znalostech o místní krajině. a...
Středa - ŠvP     Hned ráno po snídani nás autobusy svezly do Hřenska. Odtud jsme se vydali po strmé stezce k...
Úterý - ŠvP   Milí rodiče, chceme vás informovat o průběhu druhého dne ve škole v přírodě. Tradičně byl budíček...
Pondělí - ŠvP   Máme za sebou první den školy v přírodě . cestovali jsme do Českosaského Švýcarska do obce...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113