Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

Ve středu 30.5.2018 oslavili žáci naší školy v předstihu Den dětí. První část uspořádali žáci IX. třídy a připravili si pro zbytek školy tradiční soutěže, které se konaly na školní zahradě. Sladkosti pro vítěze zaplatila unie rodičů. Od 11 hodin akce pokračovala v blízkosti in-line dráhy, kde byla postavena obří vodní skluzavka a další atrakce. Žáci kopali a házeli speciální míče na obrovský nafouknutý terč, vyzkoušeli si lukostřelbu, chůzi s „gumicukem" a koulení ve velkých balónech, bumper ball game. Největší atrakcí pro děti všeho věku i pro některé dospělé však byla skluzavka, kde se na nafukovacích kruzích všichni patřičně vyřádili. Akce se zúčastnila i školka a někteří rodiče se svými malými dětmi. Počasí nám také přálo a nechyběla ani dobrá nálada a chuť se bavit. Hry bez hranic si všichni moc užili. Děkujeme, teď už nezbývá než se těšit na překvapení zase za rok.                  Vyučující ZŠ

 

 

Previous Next
  • 1
  • 2
Závěr školního roku 2017/2018   Poslední školní týden byl tak jako vždy plný shonu, práce, úklidu, ale i zábavy. Finišovali jsme s...
Plavba na voru   Vory nemáme v Kamýku každý rok, a tak jsme se jako správní potomci dřívějších plavců vydali na...
Školní akademie   V úterý 26. června 2018 uspořádala naše škola Školní akademii tentokrát věnovanou100. výročí vzniku...
Pozdrav z Březnice   Zatímco se naši spolužáci v Českosaském Švýcarsku zocelují túrami, vydali jsme se my, kteří hlídáme...
Čtvrtek - ŠvP   Dnes dopoledne jsme ve vytvořených skupinách soutěžili ve znalostech o místní krajině. a...
Středa - ŠvP     Hned ráno po snídani nás autobusy svezly do Hřenska. Odtud jsme se vydali po strmé stezce k...
Úterý - ŠvP   Milí rodiče, chceme vás informovat o průběhu druhého dne ve škole v přírodě. Tradičně byl budíček...
Pondělí - ŠvP   Máme za sebou první den školy v přírodě . cestovali jsme do Českosaského Švýcarska do obce...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113