Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

Ve středu 30.5.2018 oslavili žáci naší školy v předstihu Den dětí. První část uspořádali žáci IX. třídy a připravili si pro zbytek školy tradiční soutěže, které se konaly na školní zahradě. Sladkosti pro vítěze zaplatila unie rodičů. Od 11 hodin akce pokračovala v blízkosti in-line dráhy, kde byla postavena obří vodní skluzavka a další atrakce. Žáci kopali a házeli speciální míče na obrovský nafouknutý terč, vyzkoušeli si lukostřelbu, chůzi s „gumicukem" a koulení ve velkých balónech, bumper ball game. Největší atrakcí pro děti všeho věku i pro některé dospělé však byla skluzavka, kde se na nafukovacích kruzích všichni patřičně vyřádili. Akce se zúčastnila i školka a někteří rodiče se svými malými dětmi. Počasí nám také přálo a nechyběla ani dobrá nálada a chuť se bavit. Hry bez hranic si všichni moc užili. Děkujeme, teď už nezbývá než se těšit na překvapení zase za rok.                  Vyučující ZŠ

 

 

Previous Next
  • 1
  • 2
Návrat do minulosti   Kdo přišel v úterý 16. 10. 2018 do naší školy, byl překvapen. Učebny byly bez žáků. Divíte se? Ptáte...
Zelená nejen pro kluky - adventní výrobky   Žáky a žákyně 2. stupně naší školy jsme přihlásili do programu "Zelená nejen pro kluky", který je...
Hudba šesti kontinentů   Začátkem října se slaví Mezinárodní den hudby. Také naše škola tento den oslavila - jak jinak než...
Výlet speciálních tříd do Petrovic V září se vydaly speciální třídy v rámci tématu "Místo, kde žijeme" do Petrovic, kam nás pozvali naši...
Cyklistická soutěž DA-BA Na naší škole se již stalo tradicí, že začátkem školního roku připraví sportovní klub DA-BA pro děti 1....
Celoškolní výlet na vyhlídku Podkova Nádherné letní počasí nás ve středu 12. září doprovázelo na celoškolním výletě na vyhlídku Podkova. Menší...
Zahájení školního roku 2018/2019 Prázdniny skončily a my jsme se opět sešli v budově naší školy, abychom společně přivítali nový školní...
Informace o zahájení vyučování ve šk. roce 2018/2019   Vážení rodiče, milé děti, prázdniny pomalu končí, a tak se  tradičně sejdeme v pondělí...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113