Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

Ve středu 6. června 2018 se vybraní žáci 1. a 5. třídy zúčastnili soutěže v atletické všestrannosti. Bohužel máme v tento den i plavání v Příbrami pro 2.,3, a 4.třídu, takže se děti z dalších ročníků nemohly zúčastnit. Soutěž se konala na stadionu Taverny v Sedlčanech, kde žáci 1. třídy absolvovali tři disciplíny – běh na 60m, skok do dálky, běh na 800 m chlapci a 500m dívky a žáci 5. třídy čtyři disciplíny – běh 60m, skok do dálky, hod míčkem, běh 800m chlapci a 500m dívky. Největších výkonů dosáhl žák první třídy, který obsadil dvě 1. místa (60m a 800m) a po sečtení bodů se stal i celkovým vítězem jednotlivců. I ostatní skvělé výkony dětí z první třídy nám zajistily celkové krásné 4. místo pro naši školu v této kategorii. V nejvyšší kategorii předvedla nejlepší výkon naše žačka 5. třídy, která si v závodě na 60m doběhla pro krásné 2. místo. Pochvala patří všem zúčastněným za jejich odhodlání, soutěživost a skvělé výkony!                                                                                 Michaela Souchová

Previous Next
  • 1
  • 2
Závěr školního roku 2017/2018   Poslední školní týden byl tak jako vždy plný shonu, práce, úklidu, ale i zábavy. Finišovali jsme s...
Plavba na voru   Vory nemáme v Kamýku každý rok, a tak jsme se jako správní potomci dřívějších plavců vydali na...
Školní akademie   V úterý 26. června 2018 uspořádala naše škola Školní akademii tentokrát věnovanou100. výročí vzniku...
Pozdrav z Březnice   Zatímco se naši spolužáci v Českosaském Švýcarsku zocelují túrami, vydali jsme se my, kteří hlídáme...
Čtvrtek - ŠvP   Dnes dopoledne jsme ve vytvořených skupinách soutěžili ve znalostech o místní krajině. a...
Středa - ŠvP     Hned ráno po snídani nás autobusy svezly do Hřenska. Odtud jsme se vydali po strmé stezce k...
Úterý - ŠvP   Milí rodiče, chceme vás informovat o průběhu druhého dne ve škole v přírodě. Tradičně byl budíček...
Pondělí - ŠvP   Máme za sebou první den školy v přírodě . cestovali jsme do Českosaského Švýcarska do obce...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113