Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

Ve středu 6. června 2018 se vybraní žáci 1. a 5. třídy zúčastnili soutěže v atletické všestrannosti. Bohužel máme v tento den i plavání v Příbrami pro 2.,3, a 4.třídu, takže se děti z dalších ročníků nemohly zúčastnit. Soutěž se konala na stadionu Taverny v Sedlčanech, kde žáci 1. třídy absolvovali tři disciplíny – běh na 60m, skok do dálky, běh na 800 m chlapci a 500m dívky a žáci 5. třídy čtyři disciplíny – běh 60m, skok do dálky, hod míčkem, běh 800m chlapci a 500m dívky. Největších výkonů dosáhl žák první třídy, který obsadil dvě 1. místa (60m a 800m) a po sečtení bodů se stal i celkovým vítězem jednotlivců. I ostatní skvělé výkony dětí z první třídy nám zajistily celkové krásné 4. místo pro naši školu v této kategorii. V nejvyšší kategorii předvedla nejlepší výkon naše žačka 5. třídy, která si v závodě na 60m doběhla pro krásné 2. místo. Pochvala patří všem zúčastněným za jejich odhodlání, soutěživost a skvělé výkony!                                                                                 Michaela Souchová

Previous Next
  • 1
  • 2
Návrat do minulosti   Kdo přišel v úterý 16. 10. 2018 do naší školy, byl překvapen. Učebny byly bez žáků. Divíte se? Ptáte...
Zelená nejen pro kluky - adventní výrobky   Žáky a žákyně 2. stupně naší školy jsme přihlásili do programu "Zelená nejen pro kluky", který je...
Hudba šesti kontinentů   Začátkem října se slaví Mezinárodní den hudby. Také naše škola tento den oslavila - jak jinak než...
Výlet speciálních tříd do Petrovic V září se vydaly speciální třídy v rámci tématu "Místo, kde žijeme" do Petrovic, kam nás pozvali naši...
Cyklistická soutěž DA-BA Na naší škole se již stalo tradicí, že začátkem školního roku připraví sportovní klub DA-BA pro děti 1....
Celoškolní výlet na vyhlídku Podkova Nádherné letní počasí nás ve středu 12. září doprovázelo na celoškolním výletě na vyhlídku Podkova. Menší...
Zahájení školního roku 2018/2019 Prázdniny skončily a my jsme se opět sešli v budově naší školy, abychom společně přivítali nový školní...
Informace o zahájení vyučování ve šk. roce 2018/2019   Vážení rodiče, milé děti, prázdniny pomalu končí, a tak se  tradičně sejdeme v pondělí...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113