Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

 

Hned ráno po snídani nás autobusy svezly do Hřenska. Odtud jsme se vydali po strmé stezce k Pravčické bráně. Zde jsme si nakoupili suvenýry a poté se vydali po okolí, kde jsme se kochali úchvatnými výhledy do krajiny na pískovcové skály, kteréé sma příroda vytvořila. Cesta zpět k autobusu byla náročná, protože pařilo sluníčko, přesto jsme ji zvládli na jedničku. Po vynikajícím obědě - bramboračka a špagety s masem a sýrem- nás čekal odpolední relax u hotelového bazénu, kde jsme se koupali, opalovali a hráli různé hry. Tento den splnil naše představy o příjemně stráveném dni. Jako každý jiný den jsme si i tento báječně užili.                                                                             8. a 9. třída

Previous Next
  • 1
  • 2
Výlet speciálních tříd do Petrovic V září se vydaly speciální třídy v rámci tématu "Místo, kde žijeme" do Petrovic, kam nás pozvali naši...
Cyklistická soutěž DA-BA Na naší škole se již stalo tradicí, že začátkem školního roku připraví sportovní klub DA-BA pro děti 1....
Celoškolní výlet na vyhlídku Podkova Nádherné letní počasí nás ve středu 12. září doprovázelo na celoškolním výletě na vyhlídku Podkova. Menší...
Zahájení školního roku 2018/2019 Prázdniny skončily a my jsme se opět sešli v budově naší školy, abychom společně přivítali nový školní...
Informace o zahájení vyučování ve šk. roce 2018/2019   Vážení rodiče, milé děti, prázdniny pomalu končí, a tak se  tradičně sejdeme v pondělí...
Závěr školního roku 2017/2018   Poslední školní týden byl tak jako vždy plný shonu, práce, úklidu, ale i zábavy. Finišovali jsme s...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113