Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Prázdniny skončily a my jsme se opět sešli v budově naší školy, abychom společně přivítali nový školní rok. Počasí nám nedovolilo sejít se jako vždy na terase školy, takže jsme si vše pověděli ve školní jídelně. Paní ředitelka přivítala nové žáčky přicházející do první třídy a jejich rodiče. Popřála všem hodně úspěchů, štěstí, ale také trpělivosti a shovívavosti. Poté žáci 9. ročníku oficiálně prvňáčky přivítali kytičkou a odvedli je do jejich připravené první třídy, kde si povídali s paní učitelkou. Přechod z mateřské školy do základní pro děti není problém, jelikož naši školu včetně učitelů znají z předešlých návštěv (například hraní si na počítači), z konání společných akcí ve škole, v družině. Ostatní žáci školy se zdrželi také jen chvíli, aby se přivítali a povyprávěli si o prázdninách.

Přejeme všem jen samé úspěchy a hlavně ať se jim ve škole líbí.                  Petra Papežová

 

Previous Next
  • 1
  • 2
Škola se neruší !!!   Vážení rodiče, přátelé a příznivci naší školy!   Školní rok končí, do příštího nám...
Prázdninový provoz ve škole Prázdninový provoz ve škole V době hlavních prázdnin, tj. od 1.7.2019 do 31.8.2019, bude úředním dnem...
Poděkování     Vážení rodiče a žáci,   děkuji vám všem za společně strávené chvíle...
Šumava - den čtvrtý Čtvrtek – oddychový den Ve středu večer nás čekala dvě překvapení. Přijela za námi naše bývalá paní...
Šumava - den třetí     Ve středu 19. 6. jsme se po snídani vydali na Prášilské jezero.  Na cestu...
Šumava - den druhý Úterý 18. 6. 2019 Dnes jsme se vydali na Černé a Čertovo jezero. Cesta byla místy náročnější, ale...
Šumava - den první   Milí rodiče a kamarádi, posíláme Vám první zprávu ze Šumavy. Cestu jsme zvládli na jedničku,...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113