Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Nádherné letní počasí nás ve středu 12. září doprovázelo na celoškolním výletě na vyhlídku Podkova. Menší děti trochu šetřily nohy a na cestu do Zduchovic využily linkový autobus. Pokochali jsme se výhledem na překrásný úsek řeky Vltavy a jeho okolí a vydali jsme se na zpáteční cestu. Příjemnou procházkou po polních a lesních cestách jsme došli k tajemnému jezírku a zanedlouho pak na Trojanův vrch, odkud to bylo zpět do školy už jen co by kamenem dohodil.  Větší žáci absolvovali obě cesty pěšky.  Odpolední vyučování nám paní ředitelka odpustila. tak jsme si ještě mohli užít krásné slunečné odpoledne.                                                 Tereza Folbrechtová

Previous Next
  • 1
  • 2
Škola se neruší !!!   Vážení rodiče, přátelé a příznivci naší školy!   Školní rok končí, do příštího nám...
Prázdninový provoz ve škole Prázdninový provoz ve škole V době hlavních prázdnin, tj. od 1.7.2019 do 31.8.2019, bude úředním dnem...
Poděkování     Vážení rodiče a žáci,   děkuji vám všem za společně strávené chvíle...
Šumava - den čtvrtý Čtvrtek – oddychový den Ve středu večer nás čekala dvě překvapení. Přijela za námi naše bývalá paní...
Šumava - den třetí     Ve středu 19. 6. jsme se po snídani vydali na Prášilské jezero.  Na cestu...
Šumava - den druhý Úterý 18. 6. 2019 Dnes jsme se vydali na Černé a Čertovo jezero. Cesta byla místy náročnější, ale...
Šumava - den první   Milí rodiče a kamarádi, posíláme Vám první zprávu ze Šumavy. Cestu jsme zvládli na jedničku,...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113