Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Úterý 18. 6. 2019

Dnes jsme se vydali na Černé a Čertovo jezero. Cesta byla místy náročnější, ale zvládli to i ti nejmenší. Dobrovolníci s panem učitelem Kalivodou obešli část Černého jezera. Pak už jsme všichni stoupali do strmého kopce, abychom se podívali i na Čertovo jezero. Cesta na Čertovo jezero byla už mnohem náročnější, ale nikdo to nevzdal a k druhému jezeru došli i předškoláci. První stupeň se vrátil kratší cestou na Špičácké sedlo, kam pro naše kamarády přijel autobus. My, druhostupňáci, jsme si vybrali delší cestu. Pěšky jsme došli až do Železné Rudy. Na náměstí jsme se odměnili v cukrárně horkou čokoládou, zákuskem, případně pohárem. Všichni jsme si z dnešního výletu odnesli skvělé zážitky!                             Martina Rysová

 

 

Previous Next
  • 1
  • 2
Škola se neruší !!!   Vážení rodiče, přátelé a příznivci naší školy!   Školní rok končí, do příštího nám...
Prázdninový provoz ve škole Prázdninový provoz ve škole V době hlavních prázdnin, tj. od 1.7.2019 do 31.8.2019, bude úředním dnem...
Poděkování     Vážení rodiče a žáci,   děkuji vám všem za společně strávené chvíle...
Šumava - den čtvrtý Čtvrtek – oddychový den Ve středu večer nás čekala dvě překvapení. Přijela za námi naše bývalá paní...
Šumava - den třetí     Ve středu 19. 6. jsme se po snídani vydali na Prášilské jezero.  Na cestu...
Šumava - den druhý Úterý 18. 6. 2019 Dnes jsme se vydali na Černé a Čertovo jezero. Cesta byla místy náročnější, ale...
Šumava - den první   Milí rodiče a kamarádi, posíláme Vám první zprávu ze Šumavy. Cestu jsme zvládli na jedničku,...
Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113