Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Turnaj ve florbalu

TURNAJ VE FLORBALU O POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY

V dubnu se již tradičně účastníme florbalového turnaje v Novém Kníně. Středa 17. 4. patřila klukům ze 6. a 7. ročníku, kdy naši školu reprezentovali F. Balek, P. Doubrava, M. Petrásek, R. Vršecký, M. Kubánek a P. Krotil. I přes velkou bojovnost, snahu a nasazení obsadili v silné konkurenci 4. místo, když jako jediní porazili vítěznou školu z N. Knína. Nejvíce branek dal M. Petrásek (7). Dále skorovali F. Balek (5) a P. Krotil (1). Děkuji všem hráčům za odvedené výkony, V. Balkovi a M. Petráskovi za odvoz dětí a V. Balkovi poděkování navíc za skvělé koučování týmu.

V pátek 19. 4. si svůj turnaj odehrálo i družstvo chlapců z 8. a 9. ročníku ve složení M. Lorenc, M. Poslušný, J. Špaček, V. Krotil, J. Milovič a P. Doubrava. I tito hráči nesmírně bojovali, ale na lepší než 5. místo to nestačilo. Velká škoda mnoha neproměněných vyložených šancí Vojty Krotila! Nejvíc branek vsítil J. Špaček (3), M. Poslušný a M. Lorenc dali po jedné. Všem klukům děkuji a chválím!

P. Fejt

Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113