Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Taneční zábava pro ZŠ Kamýk nad Vltavou

 

Nestává se často, aby rodiče uspořádali taneční zábavu na podporu základní školy, kam chodí jejich děti. V Kamýku nad Vltavou se tak v novodobé historii stalo už podruhé - a to v pátek 10. 4. 2015. Oproti loňskému roku se už vědělo, do čeho jdeme, ale nic nebylo ponecháno náhodě a všechno bylo pečlivě připraveno. O předtančení se postaral místní folklórní taneční soubor Kamýček, pro velký úspěch byly opět pozvány Mažoretky Příbram a krátké taneční vystoupení si připravily také členky Unie rodičů. Na zábavu sice dorazilo méně hostů než loni, ale stálo to za to! Výtěžek z akce byl do poslední koruny předán paní ředitelce, a tak se žáci mohou zase těšit na nějaké překvapení.

Velký dík patří

… sponzorům: GOLDEN CASTLE s.r.o., ADOZ barvy, Zdeňka Bornová – kosmetika, Pivovar Vysoký Chlumec, VL – MOTO, Kadeřnictví Jana Klánová, Jaroslava Šimečková - modeláž nehtů, KONEX s.r.o., SPÁLENSKÝ - dřevěné lišty s.r.o., LAKTOS a.s. Krásná Hora, KAMÝK DAUNEN, Penzion Smolotel, Hostinec U Zemanů,  Penzion Nový Rybník, pivovar Energon

… dále Obecnímu úřadu v Kamýku nad Vltavou, Kamýčku a Mažoretkám Příbram za krásná vystoupení, slečně Martině P. a pánům Janu M. a Martinu R. za pomoc, instruktorce zumby Evě Ž. za čas, který věnovala nácviku vystoupení, všem, kteří přišli i těm, kteří nepřišli, ale vstupenky si přesto zakoupili, našim dětem, manželům a rodinám za trpělivost a za pomoc, a nakonec všem, kteří nám zachovávají přízeň. Děkujeme a připomínáme, že Unie rodičů je otevřená všem rodičům a rády uvítáme jakékoli nápady, návrhy a náměty pro konání dalších akcí.

Chceš-li pocítit, co je to radost, jiným radost připravuj.“ (Karolína Světlá)

 

Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113