Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Projekt ovoce do škol

Naše škola je zapojena do projektu OVOCE DO ŠKOL a díky tomu žáci I. stupně ve středu 20. května nepotřebovali svačinu. O tu se totiž postarala firma, která nám Ovoce do škol dodává a sice tak, že dětem zdarma dodala tzv. Ochutnávkové koše plné zeleniny a ovoce. Děti si zdravou svačinku nejenom ochutnaly, krásně nazdobily a naaranžovaly a nakonec snědly, ale na počátku ji také třídily, poznávaly podle chuti a hodnotily, co komu chutná více nebo méně. Řeč byla samozřejmě i o tom, proč jsou zelenina a ovoce v našem jídelníčku důležité a že je nesmíme před konzumací zapomínat dostatečně umýt.

Mgr. Michaela Fejtová Krajská

 

 

 

Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113