Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

 

Sportovní den

Naše škola se každoročně zapojuje do různých sportovních soutěží. Největší pozornost poutá květnový turnaj tří škol, kterého se každoročně zúčastňujeme. Letos jsme nebyli jen účastníky, ale i pořadateli. Chlapci 2. stupně sestavili fotbalový tým, ale protože na naší škole jsou i dobré fotbalistky, v základní sestavě se objevila i jedna dívka. Děvčata bojovala při volejbalových zápasech jako lvice, ale těsným výsledkem skončila na třetím místě, stejně jako naši chlapci. Sportovní den jsme si všichni užili a připomněli jsme si, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.                                                                    Mgr. Petra Papežová

Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113