Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Školní výlet speciálních tříd

V úterý 6. června 2017 se uskutečnil školní výlet do Zoologické zahrady Ohrada, která se nachází nedaleko Hluboké nad Vltavou. Vypravili se na něj žáci speciálních tříd a také děti, které se nezúčastnily školy v přírodě. Tato zoologická zahrada se zaměřuje především na chov druhů žijících především v České republice, k vidění jsou zde však rozmanitá zvířata Evropy, Asie, Austrálie, Ameriky a Afriky. A opravdu bylo na co se dívat. Medvědi, klokani, papoušci, kamzíci, vydry, hadi, každý si mohl najít a prohlédnout své oblíbené zvířátko.

Výlet se vydařil, počasí nám přálo a všichni jsme byli spokojeni. Proto tímto velice děkujeme panu Pavlu Hlaváčkovi za sponzorování autobusu na tento pěkný školní výlet.                                                                     M. Fejtová Krajská, učitelka spec. třídy  

 

             

Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113