Základní škola a Mateřská škola

Kamýk nad Vltavou, příspěvková organizace

Školní akademie na závěr šk. roku

Na pondělí 26. 6. 2017 si jednotlivé třídy naší školy připravily svá vystoupení, která předvedly v rámci každoroční Školní akademie. Ta se pravidelně koná v závěru školního roku. Role moderátorů se jako vždy ujali žáci 9. třídy, kteří celým programem nejen provázeli, ale také svoji třídu prezentovali prostřednictvím fotogalerie. V úvodu bylo možné zhlédnout pohádku divadelního kroužku „O princezně Sasance“. Hned po ní následovalo slavnostní šerpování předškoláků z přípravné třídy, kteří si spolu se šerpou odnášeli nejen knihu plnou pohádek, ale také vědomí, že se z nich již za pár týdnů stanou opravdoví prvňáčci. Představení jednotlivých tříd byla zajímavá a pestrá – od retro tanců, mažoretek, street dance či country tanců, přes malé mravenečky, hádavá lesní zvířátka a parodie, při kterých se mnozí zasmáli od srdce. Letošní akademie se vydařila a byla krásnou tečkou za právě končícím školním rokem 2016/2017.       Libuše Kabylová

Základní škola
262 63 Kamýk nad Vltavou 141
telefon 318 677 113